Ian 252015
 

Narcisa Cadar
Informatii generale

Nume: Narcisa Cadar
Anul nasterii: 20 Iulie 2005
Club: SCM Bacau
Antrenori: Mihaela Bucur, Alexandra Tala

Rezultate competitii

  • 2015: CN Mica Gimnasta – locul 37 individual compus (categoria III, nivel 2)
  • 2014: CN Mica Gimnasta – locul 11 cu echipa SCM Bacau, locul 47 la individual compus (categoria III, nivel 1)

Galerie foto

  • 2015 CN Mica Gimnasta, Buzau (© Dan Mares)
  • 2014 Cupa Nadia Comaneci, Onesti (© Dan Mares)
Aug 112013
 
Francesca Oprea

© Dan Mares

Informatii generale

Nume: Francesca Oprea
Anul nasterii: 2004
Club: SCM Bacau
Antrenori: Corneliu Agop, Vasilica Agop, Mihaela Bucur, Alexandra Tala
Status actual: retrasa din activitatea competitionala

Rezultate competitii

  • 2013: CN Mica Gimnasta – locul 9 cu echipa SCM Bacau, locul 38 individual compus (categoria IV, nivel 1)

Galerie foto

  • 2013 CN Mica Gimnasta, Buzau (© Dan Mares)
Aug 052013
 
Ana Maria Bordeianu

© Dan Mares

Informatii generale

Nume: Ana Maria Bordeianu
Anul nasterii: 2004
Bacau
Club: SCM Bacau
Antrenori: Corneliu Agop, Vasilica Agop, Mihaela Bucur, Alexandra Tala
Status actual: retrasa din activitatea competitionala

Rezultate competitii

  • 2013: CN Mica Gimnasta – locul 9 cu echipa SCM Bacau, locul 46 individual compus (categoria IV, nivel 1)

Galerie foto

  • 2013 CN Mica Gimnasta, Buzau (© Dan Mares)
Mai 302013
 
Vasilica Agop

© Bacaulive

Informatii generale

Nume: Vasilica Agop
Data nasterii: 22 Aprilie
Antrenoare emerita, arbitra internationala, fosta gimnasta de performanta
Club: SCM Bacau

Din gimnastele antrenate

  • Bianca Badea, Denisa Dorobat, Bibiana Istoc, Ana Maria Mandache, Madalina Neagu, Monica Rosu, Lorena Stancu, Diana Teodoru,  Teodora Teodoru, Coleen Tataru, Andreea Ulmeanu
Mai 302013
 
Vasilica Agop

© Bacaulive

General Info

Name: Vasilica Agop
Birthday: 22 April
Honored coach, international judge, former elite gymnast
Club: SCM Bacau

Coached gymnasts

  • Bianca Badea, Denisa Dorobat, Bibiana Istoc, Ana Maria Mandache, Madalina Neagu, Monica Rosu, Lorena Stancu, Diana Teodoru, Teodora Teodoru, Coleen Tataru, Andreea Ulmeanu
Feb 052013
 
Lorena Pintilescu

© Puzzlegym

Informatii generale

Nume: Delia Lorena Pintilescu
Anul nasterii: 2004
Bacau
Club: SCM Bacau
Antrenori: Corneliu Agop, Vasilica Agop, Mihaela Bucur, Alexandra Tala

Rezultate competitii

  • 2014: CN Mica Gimnasta – locul 7 cu echipa SCM Bacau, al 36-lea punctaj individual (categoria III, nivel 2); CN Individual Junioare – locul 26 individual compus (categoria III, nivel 2)
  • 2013: CN Mica Gimnasta – locul 9 cu echipa SCM Bacau, locul 40 individual compus (categoria IV, nivel 1)

Galerie foto

  • 2014 CN Individual Junioare, Deva (© Dan Mares)
  • 2013 CN Mica Gimnasta, Buzau (© Dan Mares)
Ian 232013
 
Elena Mandache

© Puzzlegym

Informatii generale

Nume: Elena Mandache
Anul nasterii: 2004
Bacau
Club: SCM Bacau
Antrenori: Corneliu Agop, Vasilica Agop, Mihaela Bucur, Alexandra Tala
Status actual: retrasa din activitatea competitionala

Rezultate competitii

  • 2013: CN Mica Gimnasta – locul 9 cu echipa SCM Bacau, locul 31 individual compus (categoria IV, nivel 1)
Ian 232013
 
Romina Iacob

© Puzzlegym

Informatii generale

Nume: Romina Iacob
Anul nasterii: 2004
Bacau
Club: SCM Bacau
Antrenori: Corneliu Agop, Vasilica Agop, Mihaela Bucur, Alexandra Tala

Rezultate competitii

  • 2014: CN Mica Gimnasta – locul 7 cu echipa SCM Bacau, al 34-lea punctaj individual (categoria III, nivel 2); CN Individual Junioare – locul 27 individual compus (categoria III, nivel 2)
  • 2013: CN Mica Gimnasta – locul 9 cu echipa SCM Bacau, locul 27 individual compus, locul 8 paralele (categoria IV, nivel 1)

Galerie foto

  • 2014 CN Individual Junioare, Deva (© Dan Mares)
  • 2013 CN Mica Gimnasta, Buzau (© Dan Mares)
Ian 232013
 

Andrada Grigoras

Informatii generale

Nume: Andrada Grigoras
Anul nasterii: 2004
Bacau
Club: SCM Bacau
Antrenori: Corneliu Agop, Vasilica Agop, Mihaela Bucur, Alexandra Tala

Rezultate competitii

  • 2014: CN Mica Gimnasta – locul 7 cu echipa SCM Bacau, al 32-lea punctaj individual (categoria III, nivel 2); CN Individual Junioare – locul 30 individual compus (participare la 3 aparate, categoria III, nivel 2)
  • 2013CN Mica Gimnasta - locul 9 cu echipa SCM Bacau, locul 39 individual compus (categoria IV, nivel 1)

Galerie foto

  • 2013 CN Mica Gimnasta, Buzau (© Dan Mares)