Aug 042013
 
Teodora Patrascu

© Dan Mares

Informatii generale

Nume: Teodora Patrsacu
Data nasterii: 6 Ianuarie 2003
Focsani, Vrancea
Club: CSSG Focsani
Antrenor: Carmen Smeu

Rezultate competitii

  • 2014: CN Scolar- locul 1 cu echipa CSSG Focsani, locul 9 individual compus, locul 3 sarituri (categoria II, nivel 3); CN Echipe Junioare - locul 2 cu echipa CSSG Focsani, al 21-lea punctaj individual (categoria II, nivel 3); CN Individual Junioare - locul 13 individual compus (categoria II, nivel 3)
  • 2013: CN Scolar – locul 4 cu echipa CSSG Focsani, locul 26 individual compus (categoria IV, nivel 1); CN Mica Gimnasta – locul 5 cu echipa CSSG Focsani, locul 16 individual compus (categoria IV, nivel 1)

Galerie foto

  • 2014 CN Individual Junioare, Deva (© Dan Mares)
  • 2013 CN Mica Gimnasta, Buzau (© Dan Mares)
  • 2013 CN Scolar, Buzau (© Dan Mares)
Iun 022013
 
Carmen Smeu

© Dan Mares

Informatii generale

Nume: Carmen Smeu
Data nasterii: 16 Mai
Antrenoare
Club: CSSG Focsani

Activitate la loturile nationale

  • Lotul National de Junioare Onesti (2010)

Din gimnastele antrenate

  • Georgiana Ceobotaru, Adellina Ciobotaru, Ana Postolache, Irina Postolache, Malina Postolache, Ana Maria Puiu, Maria Rauta, Elena Smadi, Diana Valesareanu (CSSG Focsani)
  • Bianca Ciobanu, Diana Damian, Andreea Georgescu, Anca Horciu, Denisa Nastase, Diana Teodoru, Silvia Zarzu (Lotul National)

Galerie foto
(© Dan Mares)

Oct 032012
 

© Dan Mares

Informatii generale

Nume: Adelina Andreea Ciobotaru
Data nasterii: 1 Decembrie 2002
Focsani, Vrancea
Club: CSSG Focsani
Antrenor: Carmen Smeu

Rezultate competitii

  • 2014: CN Scolar – locul 3 cu echipa CSSG Focsani, locul 13 individual compus, locul 5 sarituri (participare la 3 aparate, categoria II, nivel 4); CN Echipe Junioare – al 28-lea punctaj individual (categoria II, nivel 4)
  • 2013: CN Scolar – locul 12 individual compus, locul 8 sarituri si sol (categoria III, nivel 3); CN Echipe Junioare – locul 6 cu echipa CSSG Focsani, al 21-lea punctaj individual (categoria III, nivel 3); CN Individual Junioare – locul 19 individual compus, locul 8 sarituri (categoria III, nivel 3)
  • 2012: CN Scolar – locul 6 individual compus, locul 1 sarituri (categoria IV, nivel 1); CN Mica Gimnasta – locul 10 individual compus, locul 1 barna, locul 5 sol, locul 6 sarituri (categoria IV, nivel 1)

Galerie foto

  • 2013 CN Echipe Junioare, Onesti (© Dan Mares)
  • 2012 Cupa CSM Onesti (© Dan Mares)
Oct 032012
 
Elena Iuliana Smadi

© Dan Mares

Informatii generale

Nume: Elena Iuliana Smadi
Anul nasterii: 2003
Focsani, Vrancea
Club:CSSG Focsani
Antrenor: Carmen Smeu
Status actual: retrasa din activitatea competitionala

Rezultate competitii

  • 2014: CN Scolar – locul 1 cu echipa CSSG Focsani, locul 6 individual compus, locul 3 sol, locul 6 sarituri si barna (categoria II, nivel 3); CN Echipe Junioare - locul 2 cu echipa CSSG Focsani, al 5-lea punctaj individual (categoria II, nivel 3)
  • 2013: CN Scolar – locul 4 cu echipa CSSG Focsani, locul 6 individual compus, locul 6 paralele, locul 8 barna (categoria IV, nivel 2); CN Mica Gimnasta – locul 5 cu echipa CSSG Focsani, locul 29 individual compus, locul 7 barna si sol, locul 8 paralele (categoria IV, nivel 2); CN Echipe Junioare – locul 6 cu echipa CSSG Focsani, al 25-lea punctaj individual (categoria III, nivel 3)
  • 2012: CN Scolar – locul 13 individual compus, locul 3 sarituri, locul 7 sol si barna (categoria IV, nivel 1); CN Mica Gimnasta – locul 12 individual compus (categoria IV, nivel 1)

Galerie foto

  • 2014 CN Scolar, Buzau (© Dan Mares)
  • 2013 CN Echipe Junioare, Onesti (© Dan Mares)
  • 2013 CN Mica Gimnasta, Buzau (© Dan Mares)
  • Finalele pe aparate
  • 2013 CN Scolar, Buzau (© Dan Mares)
  • 2012 Cupa CSM Onesti (© Dan Mares)
Oct 022012
 
Diana Valesareanu

© Dan Mares

Informatii generale

Nume: Diana Maria Valesareanu
Data nasterii: 24 Decembrie 2002
Focsani, Vrancea
Club:CSSG Focsani
Antrenor: Carmen Smeu

Rezultate competitii

  • 2014: CN Scolar – locul 3 cu echipa CSSG Focsani, locul 15 indivdiaul compus (participare la 3 aparate, categoria II, nivel 4)
  • 2013: CN Scolar – locul 8 individual compus, locul 5 sarituri si paralele, locul 8 barna (categoria III, nivel 3); CN Echipe Junioare – al 18-lea punctaj individual (categoria III, nivel 3); CN Individual Junioare – locul 20 individual compus (categoria III, nivel 3)
  • 2012: CN Scolar – locul 21 individual compus, locul 7 sarituri (categoria IV, nivel 1); CN Mica Gimnasta – locul 21 individual compus, locul 8 barna (categoria iV, nivel 1)

Galerie foto

  • 2013 CN Echipe Junioare, Onesti (© Dan Mares)
Oct 022012
 
Diana Rahela Damian

© Dan Mares

Informatii generale

Nume: Diana Rahela Damian
Data nasterii: 6 Iunie 2000
Focsani, Vrancea
Club: CSSG Focsani
Antrenori club:  Nicoleta Raducan, Florin Rosioru
Componenta a lotului national de junioare Onesti in perioada 2010-2011
Antrenori lot Onesti: Corneliu Agop (coordonator 2011), Martin Simo (coordonator 2010), Carmen Smeu, Tabita Trandafir
Componenta a lotului national de junioare Deva din 2011
Antrenori lot Deva (2011 – 2012): Alexandru Militaru, Cristian Moldovan, Lacramioara Moldovan, Gheorghe Orban (coordonator), Adela Popa, coregraf Corina Dorean
Antrenori lot Deva (2013): Liliana Cosma (coordonator), Florin Cotutiu, Ramona Micu, Gheorghe Orban, coregraf Corina Dorean
Status actual: retrasa din gimnastica artistica (2013)

Rezultate competitii

  • 2012: CN Scolar – locul 2 cu echipa CSSG Focsani, locul 3 individual compus, locul 1 sol,locul 3 sarituri, locul 7 barna, locul 8 paralele (categoria III, nivel 4); CN Echipe Junioare – locul 3 cu echipa CSSG Focsani, al 6-lea punctaj individual (categoria III, nivel 4); CN Individual Junioare – locul 2 individual compus, locul 1 barna, locul 2 sol, locul 5 paralele (categoria III, nivel 4); CN Maestre/Sperante – locul 3 cu echipa CSSG Focsani, al 9-lea punctaj individual compus, locul 2 sol, locul 7 barna
  • 2011: CN Scolar – locul 2 cu echipa CSSG Focsani, locul 2 individual compus, locul 2 paralele si barna (categoria III, nivel 3); CN Echipe Junioare – locul 2  cu echipa CSSG Focsani, al 6-lea punctaj individual (categoria III, nivel 3); CN Individual Junioare – locul 3 individual compus, locul 1 barna, locul 5 paralele, locul 6 sarituri (categoria III, nivel 3)
  • 2010: CN Scolar – locul 3 cu echipa CSSG Focsani, locul 1 individual compus, locul 1 sarituri si sol, locul 2 paralele, locul 3 barna (categoria IV, nivel 2); CN Mica Gimnasta –  locul 3 cu echipa CSSG Focsani, locul 3 individual compus, locul 2 barna si sol, locul 5 sarituri, locul 6 paralele; CN Echipe Junioare – locul 2  cu echipa CSSG Focsani, al 5-lea punctaj individual (categoria III, nivel 3); CN Individual Junioare – locul 7 individual compus, locul 6 sarituri si sol, locul 8 paralele (categoria III, nivel 3)
  • 2009: CN Scolar – locul 1 cu echipa CSSG Focsani, locul 3 individual compus, locul 2 barna si sol (categoria IV, nivel 2); CN Mica Gimnasta – locul 1 cu echipa CSSG Focsani, locul 2 individual compus, locul 1 sol, locul 2 paralele, locul 7 sarituri, locul 9 barna (categoria IV, nivel 2)

Galerie foto

  • 2012 CN Maestre/Sperante, Onesti
  • Finala pe echipe (© Dan Mares)
  • Finalele pe aparate (© Dan Mares)
  • 2012 CN Individual Junioare, Deva
  • Individual compus (© Dan Mares)
  • Finalele pe aparate (© Dan Mares)
Oct 022012
 

Dora9

Informatii Generale

Nume: Dora Gabriela Vulcan
Data nasterii: 21 August 1999
Focsani, Vrancea
Club: CSS 7 Dinamo Bucuresti (din 2013)
CSM Onesti (2011-2012)
CSSG Focsani (2002- 2010)
Antrenori club: Mariana Cimpeanu-Silisteanu (CSS 7 Dinamo Bucuresti)
Doinita Vulcan (CSSG Focsani si CSM Onesti)
Componenta a lotului national de junioare Onesti in 2010
Antrenori lot Onesti: Martin Simo (coordonator), Carmen Smeu, Tabita Trandafir
Componenta a lotului de junioare Deva (2013 – 2015)
Antrenori lot Deva: Liliana Cosma (coordonator 2013-2014), Florin Cotutiu, Nicolae Forminte (coordonator din 2014), Ramona Micu, Daniela Maranduca Nicolai (din 2014),  Remus Nicolai (din 2014), Gheorghe Orban (2013), coregraf Corina Dorean
Componenta a Lotului Olimpic Izvorani din 2015
Antrenori lot Izvorani: Mariana Bitang (coordonator), Octavian Bellu (coordonator), Ioan Coroiu, Cristian Moldovan, Lacramioara Moldovan, Adela Popa, Lucian Sandu, coregraf Maria Fumea

Rezultate competitii

  • 2014: L’International Gymnix, Junior Cup, Montreal - locul 5 cu echipa Romaniei,  locul 17 individual compus, locul 4 sarituri; CN Individual Junioare – locul 1 individual compus, sarituri, paralele, barna  si sol (categoria I, nivel 5); CN Echipe – locul 4 cu echipa CSS Dinamo – CSS 2 Bucuresti; Master Massilia, Marseille – locul 9 cu echipa Romaniei, locul 13 individual compus
  • 2013: CN Scolar – locul 1 individual compus, locul 1 sol, locul 2 paralele, locul 7 sarituri, locul 8 barna (categoria II, nivel 5); CN Echipe Junioare – al 6-lea punctaj individual (categoria II, nivel 5); CN Maestre – locul 2 cu echipa CS Dinamo Bucuresti, locul 11 individual compus, locul 3 sarituri; CN Individual Junioare – locul 2 individual compus, locul 1 sarituri, locul 3 sol, locul 7 paralele (categoria II, nivel 5)
  • 2012: CN Echipe Junioare – locul 3 cu echipa CSM Onesti, al 7-lea punctaj individual (categoria II, nivel 5); CN Individual Junioare – a 10-a nota calificari paralele -participare doar la acest aparat (categoria II, nivel 5)
  • 2010: CN Scolar – locul 3 cu echipa CSSG Focsani, locul 6 individual compus, locul 2 sol (categoria III, nivel 3); CN Echipe Junioare – locul 2 cu echipa CSSG Focsani, al 13-lea punctaj individual (categoria III, nivel 3); CN Individual Junioare – locul 9 individual compus (categoria III, nivel 3)
  • 2009: CN Scolar – locul 1 cu echipa CSSG Focsani, locul 5 individual compus, locul 5 barna, locul 6 paralele, locul 7 sol (categoria IV, nivel 2); CN Mica Gimnasta – locul 1 cu echipa CSSG Focsani, locul 3 individual compus, locul 4 barna, locul 5 sol, locul 7 paralele (categoria IV, nivel 2)
  • 2008: CN Scolar – locul 5 cu echipa CSSG Focsani I, locul 12 individual compus, locul 3 sol, locul 7 sarituri (categoria IV, nivel 1); CN Mica Gimnasta – locul 7 cu echipa CSSG Focsani, locul 16 individual compus, locul 3 barna (categoria IV, nivel 1)

Galerie foto

  • 2014 CN Individual Junioare, Deva (© Dan Mares)
  • 2013 CN Maestre, Bucuresti (© Dan Mares)
  • 2013 CN Echipe, Onesti (© Dan Mares)
  • 2012 CN Individual Junioare, Deva (© Dan Mares)
  • 2012 Cupa CSM Onesti (© Dan Mares)
Oct 022012
 

© Ela Enea

Informatii generale

Nume: Aida Orheanu
Data nasterii: 28 Ianuarie 1999
Focsani, Vrancea
Club: CSSG Focsani
Antrenori club: Nicoleta Raducan, Florin Rosioru
Componenta a lotului national de junioare Onesti in perioada 2010- 2011
Antrenori lot: Corneliu Agop (coordonator 2011), Martin Simo (coordonator 2010), Carmen Smeu (2010), Tabita Trandafir
Status actual: retrasa din gimnastica artistica (2012)

Rezultate competitii

  • 2012: CN Echipe Junioare – locul 2 cu echipa CSSG Focsani, al 10-lea punctaj individual (categoria I, nivel  6)
  • 2011: CN Scolar – locul 2 cu echipa CSSG Focsani, locul 17 individual compus, locul 3 sol, locul 5 barna (categoria III, nivel 4); CN Echipe Junioare – locul 2 cu echipa CSSG Focsani, al 9-lea punctaj individual (categoria III, nivel 4); CN Mestre/Sperante – locul 4 cu echipa CSSG Focsani, locul 9 individual compus, locul 8 barna; CN Individual Junioare – locul 9 individual compus, locul 6 barna si sol (categoria III, nivel 4)
  • 2010: CN Scolar – locul 3 cu echipa CSSG Focsani, locul 3 individual compus, locul 1 sol, locul 2 sarituri, locul 6 paralele (categoria III, nivel 3); CN Echipe Junioare – locul 2  cu echipa CSSG Focsani, al 10-lea punctaj individual (categoria III, nivel 3); CN Individual Junioare – locul 6 individual compus, locul 3 sol, locul 4 sarituri si barna (categoria III, nivel 3)
  • 2009: CN Scolar – locul 1 cu echipa CSSG Focsani, locul 13 individual compus (categoria IV, nivel 2); CN Mica Gimnasta – locul 1 cu echipa CSSG Focsani,  locul 17 individual compus, locul 9 sarituri (categoria IV, nivel 2)
  • 2008: CN Scolar – locul 7 cu echipa CSSG Focsani II, locul 30 individual compus (categoria IV, nivel 1)

Galerie foto

  • 2011 CN Maestre/ Sperante, Onesti (© Dan Mares foto 1-2; © Ela Enea foto 3)
  • 2010 CN Scolar, Buzau (© Puzzlegym)
Oct 012012
 
Silvia Zarzu

© Grace Chiu

Informatii generale

Nume: Silvia Zarzu
Data nasterii: 16 Decembrie 1998
Onesti, Bacau
Club: CSM Onesti
Antrenori club:  Ileana Hrisca (primul antrenor), Luminita Eftimiu (din 2007), Eugen Grosu (din 2008)
Componenta a lotului national de junioare Onesti in  2010
Antrenori lot junioare Onesti: Martin Simo (coordonator), Carmen Smeu, Tabita Trandafir
Componenta a lotului national de junioare Deva (2011 – 2012)
Antrenori lot junioare Deva: Ramona Micu (2011), Alexandru Militaru, Cristian Moldovan, Lacramioara Moldovan, Gheorghe Orban, Adela Popa, coregraf Corina Dorean
Componenta a lotului olimpic Izvorani/Bucuresti (2013 – 2016)
Antrenori lot olimpic Izvorani/Bucuresti: Octavian Bellu (coordonator), Maria Bitang (coordonator), Ioan Coroiu, Alexandru Militaru (2013), Cristian Moldovan, Lacramioara Moldovan, Adela Popa, Lucian Sandu (coordonator 2016)
Status actual: retrasa din activitate

Rezultate competitii

  • 2016: Triunghiular Bel-Ger-Rou, Mouscron – locul 2 cu echipa Romaniei; Bilateral Spania, Alcorcon – locul 2 cu echipa Romaniei;  Test Event, Rio – locul 7 cu echipa Romaniei; Campionatele Europene, Berna – locul 6 cu echipa Romaniei; CN Maestre – locul 4 cu echipa CSM Onesti, locul 8 individual compus, locul 7 paralele
  • 2015: Trofeo 4 Nazioni, Torino – locul 3 cu echipa Romaniei; Jocurile Europene, Baku – locul 7 cu echipa Romaniei, locul 5 sol; CN Maestre – locul 4 individual compus, locul 2 sol, locul 6 barna; Novara Cup – locul 1 cu echipa Romaniei, locul 18 individual compus; Campionatele Mondiale, Glasgow- locul 13 cu echipa Romaniei
  • 2014: Trofeo Citta di Jesolo – locul 27 individual compus (3 aparate), Triunghiular Fra-Bel-Rou, Avoine - locul 1 cu echipa Romaniei, locul 12 individual compus (3 aparate); Campionatele Europene, Sofia - medalie de aur cu echipa Romaniei; CN Maestre – locul 10 individual compus, locul 6 sarituri, locul 4 sol; Triunghiular Elvetia-Germania-Romania, Obersiggenthal – locul 2 cu echipa Romaniei, locul 7 sol, locul 8 sarituri; Campionatele Mondiale, Nanning – locul 4 cu echipa Romaniei
  • 2013: Bilateral Fra-Rou, Andrezieux-Boutheon – locul 1 cu echipa Roamniei, locul 3 sol, locul 6 sarituri; CN Echipe Junioare -  al 8-lea punctaj individual (3 aparate), primul punctaj sol (categoria I, nivel 6); Festivalul Olimpic al tineretului European, Utrechtmedalie de bronz cu echipa Romaniei, medalie de bronz sol; CN Maestre - locul 5 cu echipa CSM Onesti – SCM Bacau, locul 5 sarituri, locul 6 sol
  • 2012: Nadia Comaneci International Invitational, Oklahoma – primul loc barna si sol, locul 2 sariituri; Trofeo Citta di Jesolo – locul 4 cu echipa Romaniei (junioare); Bilateral Fra-Rou, Cholet – locul 1 cu echipa Romaniei, a 2-a nota la sol; Campionatele Europene de Junioare, Bruxellesmedalie de bronz cu echipa Romaniei, medalie de argint la sol; CN Echipe Junioare – al 6-lea punctaj individual (categoria I, nivel 6); CN Individual Junioare – locul 7 individual compus (3 aparate), locul 1 sarituri, locul 2 sol (categoria I, nivel 6); CN Maestre/Sperante – locul 2 cu echipa ASJ Bacau, al 7-lea punctaj individual compus, locul 2 sarituri, locul 5 barna si sol
  • 2011: CN Echipe Junioare – al 3-lea punctaj individual (categoria II, nivel 5), CN Maestre/Sperante – locul 3 cu echipa CSM Onesti, locul 6 individual compus, locul 1 sol, locul 3 barna, locul 5 sarituri; CN Individual Junioare – locul 6 individual compus, locul 1 sol, locul 3 sarituri, locul 5 barna, locul 6 paralele (categoria I, nivel 6); Patrulater Junioare Ita-Fin-Ger-Rou, Capo D’Orlando – locul 2 cu echipa Romaniei
  • 2010: CN Echipe Junioare – al 4-lea punctaj individual (categoria III, nivel 4); CN Individual Junioare – locul 4 individual compus, locul 1 sarituri, locul 3 sol, locul 4 barna, locul 8 paralele (categoria III, nivel 4)
  • 2009: CN Echipe Junioare – al 21-lea punctaj individual (categoria III)
  • 2008: CN Mica Gimnasta – locul 4 cu echipa CSM Onesti, locul 21 individual compus, locul 5 barna (categoria IV, nivel 2)

Galerie foto

  • 2013 CN Maestre, Bucuresti (© Dan Mares)
  • 2013 CN Junioare Echipe, Onesti (© Dan Mares)
  • 2012 CN Maestre/Sperante, Onesti
  • Finala pe echipe (© Dan Mares 1, 2; © CSM Onesti 3)
  • Finalele pe aparate (© Dan Mares)
  • 2012 CN Individual Junioare, Deva (© Dan Mares)
  • 2012 Campionatele Europene, Bruxelles
  • Calificari/Finala pe echipe (© Grace Chiu; © Gymnet.org)
  • Finala la sol (© Els de Nil 2-5, 9; © Grace Chiu 1, 8; © Schreyer 6)
  • 2012 Trofeo Citta di Jesolo (© Stefan Wurzer)
  • 2011 CN Maestre/Sperante, Onesti (© Ela Enea)
  • 2010 CN Individual Junioare, Bacau (© Ionut Branzei)
Oct 012012
 
Diana Teodoru

© Dan Mares

Informatii generale

Nume: Diana Andreea Teodoru
Data nasterii: 26 Noiembrie 1998
Iasi
Club: SCM Bacau
Antrenori club: Corneliu Agop, Vasilica Agop
Componenta a lotului national de junioare Onesti in 2010
Antrenori lot Onesti: Martin Simo (coordonator), Carmen Smeu, Tabita Trandafir
Componenta a lotului national de junioare Deva (2011 – 2012)
Antrenori lot Deva: Ramona Micu (2011), Alexandru Militaru, Cristian Moldovan, Lacramioara Moldovan, Gheorghe Orban (coordonator), Adela Popa, coregraf Corina Dorean
Componenta a lotului olimpic Izvorani  (2013 – 2014)
Antrenori lot olimpic Izvorani: Octavian Bellu (coordonator), Maria Bitang (coordonator), Ioan Coroiu, Alexandru Militaru, Cristian Moldovan, Lacramioara Moldovan, Adela Popa, Lucian Sandu

Rezultate competitii

  • 2014: Triunghiular Fra-Bel-Rou, Avoine – locul 10 individual compus
  • 2013: Triunghiular Ger-Rou-SUA, Chemnitz – locul 3 cu echipa Romaniei, locul 10 individual junioare; Bilateral Fra-Rou, Andreziuex-Boutheon -  locul 1 cu echipa Romaniei, locul 11 individual compus;  CN Echipe Junioare – al 2-lea punctaj individual (categoria I, nivel 6); CN Maestre – locul 5 cu echipa CSM Onesti – SCM Bacau, locul 11 individual compus, locul 7 sarituri; CN Individual Junioare – locul 4 individual compus, locul 2 sarituri si sol, locul 4 paralele, locul 5 barna (categoria I, nivel 6)
  • 2012: Bilateral Franta, Cholet - al 12-lea punctaj individual (3 aparate); CN Echipe Junioare – al 2-lea punctaj individual (categoria I, nivel 6); CN Individual Junioare – locul 2 individual compus, locul 1 sol, locul 2 sarituri, locul 3 paralele, locul 4 barna (categoria I, nivel 6); CN Maestre/Sperante – locul 2 cu echipa ASJ Bacau, al 15-lea punctaj individual compus, locul 6 paralele; Top Gym, Charleroi – locul 5 cu echipa  Romania-Ucraina, locul 12 individual compus, locul 3 paralele, locul 8 sol
  • 2011: CN Echipe Junioare – al 5-lea punctaj individual (categoria II, nivel 5); CN Maestre/Sperante – locul 3 cu echipa CSM Onesti, locul 8 individual compus, locul 7 paralele si sol ; CN Individual Junioare – locul 2 paralele (categoria II, nivel 5)
  • 2010: CN Echipe Junioare – al 11-lea punctaj individual (categoria III, nivel 4); CN Individual Junioare – locul 9 individual compus, locul 3 sarituri, locul 6 sol (categoria III, nivel 4)
  • 2009: CN Echipe Junioare – locul 4 cu echipa SCM Bacau, locul 36 individual compus (categoria III)
  • 2008: CN Mica Gimnasta – locul 3 cu echipa SCM Bacau, locul 20 individual compus (categoria IV, nivel 2)
  • 2007: CN Mica Gimnasta – locul 7 cu echipa SCM Bacau, locul 21 individual compus (categoria IV, nivel 1)

Galerie foto

  • 2013 CN Maestre, Bucuresti (© Dan Mares)
  • 2013 CN Echipe, Onesti (© Dan Mares)
  • 2013 Triunghiular Ger-Rou-SUA, Chemnitz (© Martina Eggeling)
  • 2012 Top Gym, Charleroi
  • Individual compus (© Pierre Mertens)
  • Finalele pe aparate (© Pierre Mertens)
  • 2012 CN Maestre/Sperante, Onesti
  • Finala pe echipe (© CSM Onesti 2-3; © Dan Mares 1)
  • Finalele pe aparate (© Dan Mares)
  • 2012 CN Individual Junioare, Deva
  • Individual compus (© Dan Mares)
  • Finalele pe aparate (© Dan Mares)
  • 2011 CN Meastre/Sperante, Onesti (© Ela Enea)
  • 2010 CN Individual Junioare, Bacau (© Ionut Branzei)