ian. 232013
 
Ioana Stanciulescu

© Dan Mares

Informatii generale

Nume: Ioana Stanciulescu
Data nasterii: 18 Februarie 2004
Constanta
Club: CS Farul Constanta
Antrenori: Clementa Garabet
Daniela Maranduca Nicolai, Remus Nicolai, coregraf Georgeta Radvan
Componenta a lotului de junioare Onesti (martie 2015-septembrie 2016)
Antrenori lot Onesti: Raluca Bugner (coordonator), Ciprian Cretu, Ioana Grava, Florin Uzum
Componenta a Lotului Olimpic Deva din septembrie 2016
Antrenori Lot Olimpic Deva: Liliana Cosma, Florin Cotutiu, Nicolae Forminte (coordonator), Daniela Maranduca Nicolai (2016-2017), Remus Nicolai (2016-2017), Adela Popa, Marius Vintila (din 2018), Florin Uzum (din 2018)

Rezultate competitii

  • 2017: Nadia Comaneci International Invitational, Oklahoma – locul 1 cu echipa Romaniei, locul 2 individual compus, locul 1 sol, locul 2 barna, locul 3 sarituri si paralele; CN Echipe Junioare – locul 1 cu echipa CS Farul Constanta, primul punctaj individual (categoria II, nivel 4); CN Maestre – locul 3 barna
  • 2016: CN Echipe Junioare – primul punctaj individual (categoria II, nivel 4); CN Individual Junioare – locul 2 individual compus, locul 1 paralele si sol, locul 2 sarituri, locul 5 barna (categoria II, nivel 4)
  • 2015: CN Echipe Junioare – primul punctaj individual (categoria II, nivel 3); CN Individual Junioare – locul 1 individual compus, locul 1 sarituri si sol, locul 3 paralele si barna (categoria II, nivel 3)
  • 2014CN Scolar – participare HC – primul punctaj individual, primul punctaj sol, al 2-lea punctaj barna (categoria III, nivel 2); CN „Mica Gimnasta” – locul 1 cu echipa CS Farul Constanta, locul 3 individual (categoria III, nivel 2); CN Individual Junioare – locul 1 individual compus, locul 1 sol, locul 2 paralele, locul 4 barna, locul 6 sarituri (categoria III, nivel 2)
  • 2013CN Scolar – participare HC – al 8-lea punctaj individual, al 3-lea punctaj sol (categoria IV, nivel 1); CN Mica Gimnasta – locul 3 individual compus, locul 2 barna si sol, locul 3 sarituri, locul 8 paralele (categoria IV, nivel 1)

Galerie foto

  • 2014 CN Individual Junioare, Deva (© Dan Mares)
  • 2014 CN Scolar, Buzau (© Dan Mares)
  • 2013 CN Mica Gimnasta, Buzau (© Dan Mares)
  • 2013 CN Scolar, Buzau (© Dan Mares)
  • Antrenament de acomodare
  • Concurs
ian. 232013
 
Silvia Sfiringu

© Dan Mares

Informatii generale

Nume: Silviana Sfiringu
Data nasterii: 1 Septembrie 2004
Constanta
Club: CS Farul Constanta
Antrenori club: Clementa Garabet
Daniela Maranduca Nicolai, Remus Nicolai, coregraf Georgeta Radvan
Componenta a Lotului National de Junioare Onesti (ianuarie-septembrie 2016)
Antrenori Lot National de Junioare Onesti: Raluca Bugner (coordonator), Ciprian Cretu, Ioana Grava, Florin Uzum
Componenta a Lotului National de Junioare Deva (septembrie 2016-2017)
Antrenori Lot National de Junioare Deva: Raluca Bugner (coordonator), Ramona Micu, Marius Vintila, Florin Uzum
Componenta a Lotului Olimpic Deva din 2018
Antrenori Lot Olimpic Deva: Liliana Cosma, Florin Cotutiu, Nicolae Forminte (coordonator), Adela Popa, Marius Vintila, Florin Uzum

Rezultate competitii

  • 2018: Nadia Comaneci Invitational, Oklahoma – locul 2 individual compus (Open Optional Session)
  • 2017: CN Echipe Junioare – locul 1 cu echipa CS Farul Constanta, al 2-lea punctaj individual (categoria II, nivel 4); CN Maestre – locul 3 cu echipa CS Farul Constanta, locul 8 individual compus, locul 3 sarituri, locul 7 sol; CN Individual Junioare – locul 1 individual compus, locul 2 sarituri, paralele, barna, locul 3 sol (categoria II, nivel 4); Top Gym, Charleroi – locul 22 individual compus, locul 6 sol, locul 8 sarituri, locul 8 cu echipa Romania-Seychelles-USA
  • 2016: CN Echipe Junioare – al 6-lea punctaj individual (categoria II, nivel 4); CN Individual Junioare – locul 11 individual compus, locul 5 sarituri (categoria II, nivel 4)
  • 2015: CN Echipe Junioare – al 10-lea punctaj individual (categoria II, nivel 3); CN Individual Junioare – locul 3 individual compus, locul 5 sarituri si sol, locul 7 barna, locul 8 paralele (categoria II, nivel 3)
  • 2014CN Scolar – participare HC – al 7-lea punctaj individual (categoria III, nivel 2); CN „Mica Gimnasta” – locul 1 cu echipa CS Farul Constanta, al 6-lea punctaj individual (categoria III, nivel 2); CN Individual Junioare – locul 4 individual compus, locul 4 paralele, locul 6 sol, locul 7 barna (categoria III, nivel 2)
  • 2013: CN Scolar – participare HC – al 16-lea punctaj individual (categoria IV, nivel 1); CN Mica Gimnasta – locul 7 cu echipa CS Farul Constanta, locul 12 individual compus, locul 7 sarituri (categoria IV, nivel 1)

Galerie foto

  • 2014 CN Individual Junioare, Deva (© Dan Mares)
  • 2014 CN Scolar, Buzau (© Dan Mares)
  • 2013 CN Mica Gimnasta, Buzau (© Dan Mares)
  • 2013 CN Scolar, Buzau (© Dan Mares)
  • Antrenamnet de acomodare
  •  Concurs
  • 2013 Cupa CSM Onesti (© Dan Mares)

Silvia Sfiringu

oct. 022012
 

Nicole Coman

Informatii generale

Nume: Nicole Lucky Coman
Data nasterii: 19 Noiembrie 2003
Constanta
Club: CS Farul Constanta
Antrenori: Clementa Garabet
Daniela Maranduca Nicolai, Remus Nicolai, Georgeta Radvan- coregraf
Status actual: practica gimnastica in UK

Rezultate competitii

  • 2015: CN Echipe Junioare – al 15-lea punctaj individual (categoria II, nivel 4)
  • 2014CN Echipe Junioare – al 4-lea punctaj individual (categoria II, nivel 3); CN Individual Junioare– locul 1 individual compus, locul 2 sol, locul 3 paralele, locul 5 sarituri, locul 7 barna (categoria II, nivel 3)
  • 2013: CN Scolar – participare HC – al 3-lea punctaj individual, primul punctaj sol, al 5-lea punctaj paralele, al 5-lea punctaj barna, al 6-lea punctaj sarituri (categoria IV, nivel 2); CN Mica Gimnasta – locul 8 individual compus, locul 3 paralele (categoria IV, nivel 2); CN Echipe Junioare – locul 4 cu echipa CS Farul Constanta II, al 23-lea punctaj individual (categoria III, nivel 3); CN Individual Junioare – locul 9 individual compus (categoria III, nivel 3)
  • 2012: CN Scolar – participare HC  – al 16 –lea punctaj individual (categoria IV, nivel 1); CN Mica Gimnasta – locul 4 cu echipa CS Farul Constanta, locul 18 individual compus, locul 8 paralele (categoria IV, nivel 1)

Galerie foto

  • 2014 CN Individual Junioare, Deva (© Dan Mares)
  • 2013 CN Echipe Junioare, Onesti (© Dan Mares)
  • 2013 CN Mica Gimnasta, Buzau (© Dan Mares)
  • Echipe/Individual compus
  • Finale pe aparate
  • 2013 CN Scolar, Buzau (© Dan Mares)
  • Antrenament de acomodare
  • Concurs
  • 2012 Cupa CSM Onesti (© Dan Mares)
oct. 022012
 

Dafne Stanciu
Informatii generale

Nume: Dafne Stanciu
Data nasterii: 7 August 2002
Constanta
Club: CS Farul Constanta
Antrenori: Clementa Garabet
Daniela Maranduca Nicolai, Remus Nicolai, coregraf Georgeta Radvan

Status actual: retrasa din gimnastica artistica

Rezultate competitii

  • 2014: CN Echipe Junioare– locul 4 cu echipa CS Farul Constanta I, al 24-lea punctaj individual (categoria II, nivel 4)
  • 2013: CN Echipe Junioare – al 7-lea punctaj individual (categoria III, nivel 3); CN Individual Junioare – locul 4 individual compus, locul 2 paralele si barna (categoria III, nivel 3)
  • 2012: CN Mica Gimnasta – locul 4 cu echipa CS Farul Constanta, locul 6 individual compus, locul 6 sarituri, locul 8 paralele (categoria IV, nivel 2); CN Echipe Junioare – al 31-lea punctaj individual (cat III, nivel 3)
  • 2011: CN Mica Gimnasta – locul 2 cu echipa CS Farul Constanta II, locul 7 individual compus, locul 5 sol si paralele,  locul 6 sarituri (categoria IV, nivel 1)

Galerie foto

  • 2013 CN Echipe Junioare, Onesti (© Dan Mares)
  • 2012 Cupa CSM Onesti (© Dan Mares)
  • 2011 Cupa CSM Onesti (© Farul Gimnastica)
oct. 022012
 

Ariadna Stanciu

Informatii generale

Nume: Ariadna Stanciu
Data nasterii: 7 August 2002
Constanta
Club: CS Farul Constanta
Antrenori: Clementa Garabet
Daniela Maranduca Nicolai, Remus Nicolai, coregraf Georgeta Radvan
Componenta a lotului national Deva (2015-2017)
Antrenori lot Deva: Liliana Cosma, Florin Cotutiu, Nicolae Forminte (coordonator), Ramona Micu, Daniela Maranduca Nicolai, Remus Nicolai, coregraf Corina Dorean
Status actual: retrasa din activitatea competitionala

Rezultate competitii

  • 2017: Nadia Comaneci International Invitational, Oklahoma – locul 1 cu echipa Romaniei
  • 2016: Nadia Comaneci International Invitational, Oklahoma – locul 2 cu echipa Romaniei, locul 7 individual compus; Amical Esp-Rou, Alcorcon – locul 1 cu echipa Romaniei, locul 8 individual compus; CN Echipe Junioare – locul 2 cu echipa CS Farul Constanta, al 6-lea punctaj individual (categoria I, nivel 5); CN Maestre – locul 1 cu echipa CS Farul Constanta; CN Individual Junioare – locul 8 individual compus, locul 6 paralele, locul 7 barna si sol (categoria I, nivel 5)
  • 2015: CN Echipe Junioare – al 10-lea punctaj individual (categoria II, nivel 4); CN Maestre – locul 4 cu echipa CS Farul Constanta; CN Individual Junioare – locul 5 individual compus, locul 2 barna si sol, locul 3 paralele, locul 5 sarituri (categoria II, nivel 4)
  • 2014: CN Scolar – al 7-lea punctaj individual (participare HC, categoria II, nivel 4); CN Echipe Junioare – locul 4 cu echipa CS Farul Constanta I, al 23-lea punctaj individual (categoria II, nivel 4); CN Individual Junioare – locul 16 individual compus (categoria II, nivel 4); CN Echipe – locul 5 cu echipa CS Farul – CSS 1 Constanta II
  • 2013CN Echipe Junioare – al 14-lea punctaj individual (categoria III, nivel 3); CN Individual Junioare – locul 14 individual compus (categoria III, nivel 3)
  • 2012: CN Mica Gimnasta – locul 4 cu echipa CS Farul Constanta, locul 7 individual compus, locul 7 sarituri (categoria IV, nivel 2); CN Echipe Junioare – al 33-lea punctaj individual (categoria III, nivel 3)
  • 2011: CN Mica Gimnasta – locul 2 cu echipa CS Farul Constanta II, locul 11 individual compus, locul 8 sol si sarituri (categoria IV, nivel 1)

Galerie foto

  • 2014 CN Individual Junioare, Deva (© Dan Mares)
  • 2013 CN Echipe Junioare, Onesti (© Dan Mares)
  • 2012 Cupa CSM Onesti (© Dan Mares)
  • 2011 Cupa CSM Onesti  (© Farul Gimnastica)
oct. 022012
 

© Dan Mares

Informatii generale

Nume: Alina Maria Olteanu
Data nasterii: 10 Iulie 2002
Constanta
Club: CS Farul Constanta
Antrenori: Clementa Garabet, Daniela Maranduca Nicolai, Remus Nicolai, coregraf Georgeta Radvan
Status actual: retrasa din gimnastica artistica

Rezultate competitii

  • 2012: CN Mica Gimnasta – locul 4 cu echipa CS Farul Constanta, locul 20 individual compus, locul 5 sarituri (categoria IV, nivel 2)
  • 2011: CN Mica Gimnasta – locul 2 cu echipa CS Farul Constanta II, locul 29 individual compus, locul 3 sarituri (categoria IV, nivel 1)

Galerie foto

  • 2012 Cupa CSM Onesti (© Dan Mares)
oct. 022012
 

© Dan Mares

Informatii generale

Nume: Ioana Radu
Data nasterii: 20 August 2001
Constanta
Club: CS Farul Constanta
Antrenori club:  Clementa Garabet, Daniela Maranduca Nicolai, Remus Nicolai, coregraf Georgeta Radvan
Componenta a lotului national de junioare Onesti (2013-2014)
Antrenori lot Onesti: Daniela Maranduca Nicolai, Remus Nicolai, Benoni Pereteanu (coordonator)
Status actual: retrasa din activitatea competitionala

Rezultate competitii

  • 2014: CN Echipe Junioare – locul 4 cu echipa CS Farul Constanta I, al 29-lea punctaj individual (categoria II, nivel 4)
  • 2013: CN Echipe Junioare – locul 2 cu echipa CS Farul Constanta I, al 14-lea punctaj individual (categoria III, nivel 4); CN Individual Junioare – locul 15 individual compus, locul 6 barna (categoria III, nivel 4)
  • 2012: CN Echipe Junioare – al 8-lea punctaj individual (categoria III, nivel 3); CN Individual Junioare – locul 12 individual compus, locul 3 barna, locul 6 paralele (categoria III, nivel 3)
  • 2011: CN Scolar – participare HC – al doilea punctaj cu echipa CS Farul Constanta, al 21-lea punctaj individual (categoria IV, nivel 2); CN Mica Gimnasta – locul 2 cu echipa CS Farul Constanta II, locul 19 individual compus (categoria IV, nivel 2); CN Echipe Junioare – locul 7 cu echipa CS Farul Constanta I, al 34-lea punctaj individual (categoria III, nivel 3); CN Individual Junioare – locul 12 individual compus (categoria III, nivel 3)
  • 2010: CN Mica Gimnasta – locul 10 cu echipa CS Farul Constanta II, locul 47 individual compus (categoria IV, nivel 1)

Galerie foto

  • 2013 CN Echipe Junioare, Onesti (© Dan Mares)
  • 2012 CN Individual Junioare, Deva (© Dan Mares)
  • 2012 Cupa CSM Onesti (© Dan Mares)
  • 2011 CN Mica Gimnasta, Buzau (© Farul Gimnastica)
oct. 022012
 

© Dan Mares

Informatii generale

Nume: Ana Maria Pasa
Data nasterii: 19 Iulie 2001
Constanta
Club: CS Farul Constanta
Antrenori club:  Clementa Garabet, Daniela Maranduca Nicolai, Remus Nicolai, coregraf Georgeta Radvan
Componenta a lotului national de junioare Onesti (2013-2014)
Antrenori lot Onesti: Daniela Maranduca Nicolai, Remus Nicolai, Benoni Pereteanu (coordonator)
Componenta a lotului de junioare Deva din 2014
Antrenori lot Deva: Liliana Cosma, Florin Cotutiu, Nicolae Forminte (coordonator), Ramona Micu, Daniela Maranduca Nicolai, Remus Nicolai, coregraf Corina Dorean
Status actual: retrasa din activitatea competitionala

Rezultate competitii

  • 2014CN Echipe Junioare – locul 1 cu echipa CS Farul Constanta II, al 7-lea punctaj individual (categoria II, nivel 4); CN Individual Junioare – locul 10 indivdiual compus (categoria II, nivel 4)
  • 2013: CN Echipe Junioare – participare paralele – al 19-lea punctaj (categoria III, nivel 4); CN Individual Junioare – locul 6 individual compus, locul 3 paralele, locul 4 barna (categoria III, nivel 4)
  • 2012: CN Echipe Junioare – locul 1  cu echipa CS Farul Constanta I, al 5-lea punctaj individual (categoria III, nivel 3); CN Individual Junioare – locul 6 individual compus, locul 8 barna (categoria III, nivel 3)
  • 2011: CN Scolar – participare HC – al doilea punctaj cu echipa CS Farul Constanta, al 10-lea punctaj individual (categoria IV, nivel 2); CN Mica Gimnasta – locul 1 cu echipa CS Farul Constanta I, locul 17 individual compus (categoria IV, nivel 2); CN Echipe Junioare – locul 7 cu echipa CS Farul Constanta I, al 29-lea punctaj individual (categoria III, nivel 3); CN Individual Junioare – locul 20 individual compus, locul 6 sol (categoria III, nivel 3)
  • 2010: CN Mica Gimnasta – locul 2 cu echipa CS Farul Constanta I, locul 8 individual compus, locul 6 sol (categoria IV, nivel 1)

Galerie foto

  • 2013 CN Echipe Junioare, Onesti (© Dan Mares)
  • 2012 CN Individual Junioare, Deva (© Dan Mares)
  • 2012 Cupa CSM Onesti (© Dan Mares)
  • 2011 Cupa CSM Onesti (© Farul Gimnastica)
oct. 022012
 

© Dan Mares

Informatii generale

Nume: Carmen Florentina Glavan
Data nasterii: 28 Ianuarie 2001
Constanta
Club: CS Farul Constanta
Antrenori club: Clementa Garabet, Daniela Maranduca Nicolai, Remus Nicolai, coregraf Georgeta Radvan
Componenta a lotului national de junioare Onesti (2013-2014)
Antrenori lot Onesti: Daniela Maranduca Nicolai, Remus Nicolai, Benoni Pereteanu (coordonator)
Componenta a Lotului National de Junioare Deva (2014-2016)
Antrenori Lot National de Junioare Deva: Liliana Cosma, Florin Cotutiu, Nicolae Forminte (coordonator), Ramona Micu, Daniela Maranduca Nicolai, Remus Nicolai, coregraf Corina Dorean
Componenta a Lotului Olimpic Deva din septembrie 2016
Antrenori Lot Olimpic Deva: Liliana Cosma, Florin Cotutiu, Nicolae Forminte (coordonator), Ramona Micu, Daniela Maranduca Nicolai (2016-2017), Remus Nicolai (2016-2017), Adela Popa, Marius Vintila (din 2018), Florin Uzum (din 2018)

Rezultate competitii

  • 2017: Gym Festival Trnava – locul 9 individual compus; CN Maestre – locul 3 cu echipa CS Farul Constanta, locul 4 individual compus, locul 6 barna
  • 2016: Nadia Comaneci International Invitational, Oklahoma – locul 2 cu echipa Romaniei, locul 3 paralele; Bilateral Esp-Rou, Alcorcon – locul 1 cu echipa Romaniei, locul 1 individual compus (junioare); CN Echipe Junioare – locul 2 cu echipa CS Farul Constanta, al 2-lea punctaj individual (categoria I, nivel 5); CN Maestre – locul 1 cu echipa CS Farul Constanta, locul 3 individual compus, locul 6 sarituri, locul 8 barna si sol; Gymnasiade, Trabzonmedalie de argint cu echipa Romaniei, locul 4 sarituri, locul 6 barna
  • 2015: CN Echipe Junioare – locul 2 cu echipa CS Farul Constanta, al 9-lea punctaj individual (categoria I, nivel 5); CN Maestre – locul 4 cu echipa CS Farul Constanta, locul 10 individual compus, locul 7 sarituri; CN Individual Junioare – locul 3 individual compus, locul 4 sarituri, locul 5 sol, locul 7 barna, locul 8 paralele (categoria I, nivel 5)
  • 2014: CN Echipe Junioare – locul 1 cu echipa CS Farul Constanta II, al 3-lea punctaj individual (categoria II, nivel 4); CN Individual Junioare – locul 5 individual compus, locul 6 barna, locul 7 paralele (categoria II, nivel 4)
  • 2013CN Echipe Junioare – locul 2 cu echipa CS Farul Constanta I, al 9-lea punctaj individual (categoria III, nivel 4); CN Individual Junioare – locul 5 individual compus, locul 2 sol, locul 3 paralele, locul 8 sarituri (categoria III, nivel 4)
  • 2012: CN Echipe Junioare – locul 1 cu echipa CS Farul Constanta I, al 4-lea punctaj individual (categoria III, nivel 3); CN Individual Junioare – locul 10 individual compus, locul 1 barna, locul 7 sarituri (categoria III, nivel 3)
  • 2011: CN Scolar – participare HC –  al doilea punctaj cu echipa CS Farul Constanta, al 5-lea punctaj individual (categoria IV, nivel 2); CN Mica Gimnasta – locul 1 cu echipa CS Farul Constanta I, locul 5 individual compus, locul 1 sarituri, locul 3 paralele, barna si sol; CN Echipe Junioare – locul 7  cu echipa CS Farul Constanta II, al 28-lea puncctaj individual (categoria III, nivel 3); CN Individual Junioare – locul 6 individual compus, locul 2 sol, locul 7 barna (categoria III, nivel 3)
  • 2010: CN Mica Gimnasta – locul 2 cu echipa CS Farul Constanta I, locul 2 individual compus, locul 2 sol, locul 3 paralele, locul 6 barna, locul 8 sarituri (categoria IV, nivel 1)

Galerie foto

  • 2014 CN Individual Junioare, Deva (© Dan Mares)
  • 2013 CN Echipe Junioare, Onesti (© Dan Mares)
  • 2012 CN Individual Junioare, Deva (© Dan Mares)
  • 2012 Cupa CSM Onesti (© Dan Mares)
  • 2011 CN Mica Gimnasta, Buzau (© Farul Gimnastica)
  • 2011 Cupa CSM Onesti (© Farul Gimnastica)
oct. 022012
 

© Dan Mares

Informatii generale

Name: Corina Andreea Gaianu
Data nasterii: 17 Ianuarie 2001
Constanta
Club: CS Farul Constanta
Antrenori club: Clementa Garabet, Daniela Maranduca Nicolai, Remus Nicolai, coregraf Georgeta Radvan
Componenta a lotului national de junioare Onesti (2013)
Antrenori lot Onesti: Daniela Maranduca Nicolai, Remus Nicolai, Benoni Pereteanu (coordonator)
Componenta a lotului de junioare Deva din 2013
Antrenori lot Deva: Liliana Cosma (coordonator 2013-2014), Florin Cotutiu, Nicolae Forminte (coordonator din 2014), Ramona Micu, Daniela Maranduca Nicolai, Remus Nicolai, coregraf Corina Dorean
Status actual: retrasa din activitatea competitionala (2015)

Rezultate competitii

  • 2015: CN Echipe Junioare – locul 2 cu echipa CS Farul Constanta, al 11-lea punctaj individual (categoria I, nivel 5)
  • 2014: CN Echipe Junioare – participare la paralele – al 8-lea punctaj (categoria II, nivel 4); CN Individual Junioare – locul 6 individual compus, locul 2 sol, locul 6 barna, locul 7 sarituri (categoria II, nivel 4); Coupe Avenir, Malmedy – locul 1 cu echipa Romaniei, locul 9 individual compus, locul 7 paralele
  • 2013CN Echipe Junioare – locul 2 cu echipa CS Farul Constanta I, al 5-lea punctaj individual (categoria III, nivel 4); CN Individual Junioare – locul 7 individual compus, locul 8 barna (categoria III, nivel 4)
  • 2012: CN Echipe Junioare – locul 1 cu echipa CS Farul Constanta I, al 2-lea punctaj individual (categoria III, nivel 3); CN Individual Junioare – locul 1 individual compus, locul 2 sarituri si barna, locul 3 paralele, locul 4 sol (categoria III, nivel 3)
  • 2011: CN Scolar – participare HC – al doilea punctaj cu echipa CS Farul Constanta, al 3-lea punctaj individual (categoria IV, nivel 2); CN Mica Gimnasta – locul 1 cu echipa CS Farul Constanta I, locul 9 individual compus, locul 5 sarituri, locul 6 sol, locul 9 barna; CN Echipe Junioare – locul 7 cu echipa CS Farul Constanta II, al 15-lea punctaj individual (categoria III, nivel 3); CN Individual Junioare – locul 14 individual compus (categoria III, nivel 3)
  • 2010: CN Mica Gimnasta – locul 2 cu echipa CS Farul Constanta I, locul 10 individual compus, locul 5 sol (categoria IV, nivel 1)

Galerie foto

  • 2014 CN Individual Junioare, Deva (© Dan Mares)
  • 2013 CN Echipe Junioare, Onesti (© Dan Mares)
  • 2012 CN Individual Junioare, Deva (© Dan Mares)
  • 2012 Cupa CSM Onesti (© Dan Mares)
  • 2011 CN Mica Gimnasta, Buzau (© Farul Gimnastica)
  • 2011 Cupa CSM Onesti (© Farul Gimnastica)