Ian 222020
 

Nume si Prenume Clubul Ancuta Teodora SCM Bacau Andrei Irina CSS Focsani Axinte Georgiana CSM Onesti Badea Natalia CSA Steaua Bucuresti Balan Amalia CSS Barlad Barbu Stefania CSA Steaua Bucuresti Bargu Amalia SCM Bacau Bold Bianca CSA Steaua Bucuresti Budai Beatrice CS Farul Constanta Burlacu [...] Continue reading

 Posted by on ianuarie 22, 2020
Ian 222020
 

Nume si Prenume Clubul Abuziloaiei Maria SCM Bacau Anastase Stefania CSS Buzau Andronache Erika SCM Bacau Armean Erika CSS Sibiu Bargaoanu Maria SCM Bacau Biris Maria Stefania CSS Buzau Blanaru Alexia SCM Bacau Boboc Eliza SCM Bacau Boncota Ana CS Petrolul Ploiesti Cirimbei Cristiana CSS [...] Continue reading

 Posted by on ianuarie 22, 2020
Apr 242018
 
Madalina Mistode

Nume: Madalina Mistode Data nasterii: 15 Septembrie 2006 Club: CSA Steaua Bucuresti Antrenori: Angela Cacoveanu, Catalina Marchidanu, Sebastian Nemes, Benoni Pereteanu, coregraf Mariana Ristea Rezultate competitii 2017: CN Echipe Junioare – locul 4 cu echipa CSA Steaua Bucuresti, al 20-lea punctaj individual (categoria II, nivel [...] Continue reading

 Posted by on aprilie 24, 2018
Apr 132017
 

Nume si prenume Clubul Alexandru Adelina CSS Galati Baltes Iana CSS Sibiu Biolan Teodora CSS Dinamo Bucuresti Bogdanel Alexandra Palatul Copiilor Timisoara Bortas Roberta CSS Dinamo Bucuresti Brancoveanu Anda SCM Bacau Bratu Bianca CSS Buzau Bucur Andreea CSS Steaua Ciju Andreea CS Farul Constanta Colbu [...] Continue reading

 Posted by on aprilie 13, 2017
Apr 132017
 

  Ardeleanu Alina CSS 1 Constanta Avram Julia CSS 1 Timisoara Balan Bianca CSSM Barlad Balan Ilinca CSSM Barlad Balan Ioana CSSM Barlad Balaur Anastasia CSSM Barlad Bojof Aylin-Luana CS Farul Constanta Botez Miruna CS Nadia Comaneci Botezatu Petruta CS Nadia Comaneci Bratu Stefania CS [...] Continue reading

 Posted by on aprilie 13, 2017
Apr 202016
 
Cristina Plaiasu

Informatii generale Nume: Cristina Plaiasu Data nasterii: 22 Mai 2006 Club: CSS Buzau Antrenori: Rezultate competitii 2015: CN Scolar – locul 23 indivdiaul compus (categoria III, nivel 1); CN Mica Gimnasta – locul 34 individual compus (categoria III, nivel 1) Galerie foto 2015 CN Mica [...] Continue reading

 Posted by on aprilie 20, 2016
Ian 072016
 
Roxana Butucelea

Informatii generale Nume: Roxana Butucelea Data nasterii: 2 Februarie 2006 Club: CSM Onesti Antrenor: Ileana Hrisca Rezultate competitii 2017: CN Echipe Junioare – al 32-lea punctaj individual (categoria II, nivel 3) 2016: CN Mica Gimnasta – locul 8 cu echipa CSM Onesti, locul 20 individual [...] Continue reading

 Posted by on ianuarie 7, 2016
Ian 072016
 
Sara Avirvarii

Informatii generale Nume: Sara Avirvarii Data nasterii: 8 Iunie 2006 Club: SCM Bacau Antrenori: Mihaela Bucur, Alexandra Tala Rezultate competitii 2015: CN Mica Gimnasta: locul 9 cu echipa SCM Bacau, locul 37 individual compus (categoria III, nivel 1) Galerie foto 2015 CN Mica Gimnasta, Buzau (© [...] Continue reading

 Posted by on ianuarie 7, 2016
Ian 072016
 
Bianca Atanasoaie

Informatii generale Nume: Bianca Atanasoaie Data nasterii: 22 Ianuarie 2006 Club: CSS Dinamo Bucuresti Antrenori: Mariana Cimpeanu Silisteanu, Marius Gavriloaie Rezultate competitii 2015: CN Scolar – locul 3 cu echipa CSS Dinamo Bucuresti, locul 16 individual compus (categoria III, nivel 1); CN Mica Gimnasta – [...] Continue reading

 Posted by on ianuarie 7, 2016