Iul 132016
 
Alexandra Stefan

Informatii generale Nume: Alexandra Stefan Anul nasterii: 2006 Club: CS Petrolul Ploiesti Antrenori: Livia Costache Status actual: retrasa din activitatea competitionala Rezultate competitii 2015: CN Mica Gimnasta – locul 8 cu echipa CS Petrolul Ploiesti, locul 58 individual compus (categoria III, nivel 1)

 Posted by on iulie 13, 2016
Iun 302016
 
Maria Orheanu

Informatii generale Nume: Maria Orheanu Data nasterii: 15 Septembrie 2006 Club: CSM Onesti Antrenor: Ileana Hrisca Status actual: retrasa din activitate Rezultate competitii 2016: CN Mica Gimnasta – locul 8 cu echipa CSM Onesti, locul 37 individual compus (categoria III, nivel 2) 2015: CN Mica [...] Continue reading

 Posted by on iunie 30, 2016
Iun 272016
 
Alexandra Carstean

Informatii generale Nume: Andreea Alexandra Carstean Anul nasterii: 2006 Club: CS Nadia Comaneci Onesti Antrenori: Tabita Trandafir Status actual: retrasa din activitatea competitionala Rezultate competitii 2016: CN Scolar – locul 22 individual compus (categoria III, nivel 2); CN Mica Gimnasta – locul 40 individual compus [...] Continue reading

 Posted by on iunie 27, 2016
Iun 242016
 
Denisa Darie

Informatii generale Nume: Denisa Darie Anul nasterii: 2006 Club: CSS Galati Antrenori: Agripina Galea, Todorel Lovin Rezultate competitii 2015: CN Mica Gimnasta – locul 60 individual compus (categoria III, nivel 1)

 Posted by on iunie 24, 2016
Iun 242016
 
Anne Marie Mocanu

Informatii generale Nume: Anne Marie Mocanu Data nasterii: 1 August 2006 Club: SCM Bacau Antrenori: Mihaela Bucur, Alexandra Tala Rezultate competitii 2015: CN Mica Gimnasta – locul 9 cu echipa SCM Bacau, locul 54 indivdiaul compus (categoria III, nivel 1)  

 Posted by on iunie 24, 2016
Iun 152016
 
Elif Bucur

  Informatii generale Nume: Elif Bucur Data nasterii: 14 Aprilie 2006 Club: SCM Bacau Antrenori: Mihaela Bucur, Alexandra Tala Rezultate competitii 2015: CN Mica Gimnasta: locul 9 cu echipa SCM Bacau, locul 32 individual compus (categoria III, nivel 1) Galerie foto 2015 CN Mica Gimnasta, [...] Continue reading

 Posted by on iunie 15, 2016
Iun 152016
 
Cristiana Oancea

Informatii generale Nume: Cristiana Rebeca Oancea Anul nasterii: 2006 Club: CSS 1 Timisoara Antrenori: Octavia Jucu, Mariana Tomceanu Rezultate competitii 2016:

 Posted by on iunie 15, 2016
Iun 152016
 
Alexia Ungureanu

Informatii generale Nume: Alexia Ungureanu Data nasterii: 17 Iulie 2006 Club: CS Petrolul Ploiesti Antrenori: Rezultate competitii 2017: CN Echipe Junioare – al 15-lea punctaj individual (categoria II, nivel 3); CN Individual Junioare – locul 16 individual compus, locul 8 sarituri (categoria II, nivel 3) [...] Continue reading

 Posted by on iunie 15, 2016
Iun 152016
 
Gabriela Furak

Informatii generale Nume: Gabriela Iasmina Furak Anul nasterii: 2006 Club: Palatul Copiilor Timisoara Antrenori: Luiza Colac, Lucian Jeberean Rezultate competitii 2016: CN Scolar – locul 3 individual compus, locul 2 paralele si barna, locul 3 sol (categoria III, nivel 2); CN Mica Gimnasta – locul [...] Continue reading

 Posted by on iunie 15, 2016
Iun 152016
 
Miruna Mistreanu

Informatii generale Nume: Miruna Mistreanu Anul nasterii: 2006 Club: CSS Galati Antrenori: Agripina Galea, Tudorel Lovin Rezultate competitii 2015: CN Mica Gimnasta – locul 49 individual compus (categoria III, nivel 1)

 Posted by on iunie 15, 2016