Feb 052013
 
Gabriela Ababei

Informatii generale Nume: Gabriela Ababei Data nasterii: 17 Iulie 2001 Onesti, Bacau Club: CSM Onesti Antrenori:  Ioana Grava (din 2012) Ileana Hrisca (pana in 2013), Eugen Grosu (pana in 2012) Status actual: retrasa din activitatea competitionala Rezultate Competitii 2013: CN Echipe Juniore – locul 3 [...] Continue reading

Noi 222012
 
Marta Neagu

Informatii generale Nume: Marta Neagu Anul nasterii: 2001 Bucuresti Club: CSA Steaua Bucuresti Antrenori: Angela Cacoveanu, Gheorghe Neagu, Eliza Stoica, Marius Vintila,  coregraf Mariana Ristea Status actual: retrasa din activitatea competitionala Rezultate competitii 2015: CN Echipe Junioare – locul 4 cu echipa CSA Steaua Bucuresti, [...] Continue reading

Oct 102012
 
Andra Anghelescu

Informatii generale Nume: Andra Ana-Maria Anghelescu Data nasterii: 11 Februarie 2001 Bucuresti Club: CSS 7 Dinamo Bucuresti Antrenori club: Mariana Cimpeanu Silisteanu in colaborare cu  Adriana Musat, Vladimir Potop, Amelia Racea, Mihai Sarbu, coregraf Alexandra Tudorache Componenta a lotului national de junioare Onesti (2013 – 2014) [...] Continue reading

Oct 022012
 
Diana Ursu

Informatii generale Nume: Diana Ursu Data nasterii: 6 Martie 2001 Bucuresti Club: CS Dinamo Bucuresti Antrenori:  Anca Draghici, Dan Potra, coregraf Alexandra Tudorache Status actual: retrasa din gimnastica artistica (2013)

Oct 022012
 
Stefania Trofin

Informatii generale Nume: Stefania Ioana Trofin Data nasterii: 4 Ianuarie 2001 Constanta Club: CSS 1 Constanta Antrenori:  Sorin Bechir, Madalina Harbu, Mirela Szemerjai, coregraf  Daniela Sofronie Status actual: retrasa din gimnastica artistica Rezultate competitii 2013: CN Scolar – locul 6 individual compus, locul 3 barna, locul [...] Continue reading

Oct 022012
 
Delia Solca

Informatii generale Nume: Maria Delia Solca Data nasterii: 7 Aprilie 2001 Barlad, Vaslui Club: CSS Barlad Antrenori:  Paula Bicu, Ionita Chirila Status actual: retrasa din gimnastica artistica Rezultate competitii 2012: CN Echipe Junioare – al 36-lea punctaj individual (categoria III, nivel 3) 2011: CN Scolar [...] Continue reading

Oct 022012
 
Teodora Saulea

Informatii Generale Nume: Teodora Saulea Data nasterii: 22 Aprilie 2001 Focsani, Vrancea Club: CSSG Focsani Antrenori: Daniela (Trandafir) Marinescu, Cezar Stoica Status actual: retrasa din gimnastica artistica (2013) Rezultate competitii 2012: CN Scolar – locul 2 cu echipa CSSG Focsani, locul 11 individual compus,  locoul [...] Continue reading

Oct 022012
 
Andra Rusu

Informatii generale Nume: Andra Ioana Rusu Anul nasterii: 2001 Focsani, Vrancea Club: CSSG Focsani Antrenori: Daniela (Trandafir) Marinescu, Cezar Stoica Status actual: retrasa din activitatea competitionala Rezultate competitii 2014: CN Scolar – locul 3 cu echipa CSSG Focsani, locul 14 individual compus, locul 6 paralele, locul 7 [...] Continue reading

Oct 022012
 
Dorina Ratiu

  Informatii generale Nume: Dorina Ratiu Anul nasterii: 2001 Club: CNS Cetate Deva Antrenori: Gina Gogean, Cristinel Micu,  Luciana Rusan Menciu, Lenuta Slabu   Rezultate competitii 2012: CN Scolar – locul 18 (3 aparate) individual compus (categoria III, nivel 3)

 Posted by on octombrie 2, 2012
Oct 022012
 
Ioana Radu

Informatii generale Nume: Ioana Radu Data nasterii: 20 August 2001 Constanta Club: CS Farul Constanta Antrenori club:  Clementa Garabet, Daniela Maranduca Nicolai, Remus Nicolai, coregraf Georgeta Radvan Componenta a lotului national de junioare Onesti (2013-2014) Antrenori lot Onesti: Daniela Maranduca Nicolai, Remus Nicolai, Benoni Pereteanu [...] Continue reading