Oct 022012
 
Andreea Iridon

Informatii generale Nume: Andreea Maria Iridon Data nasterii: 23 Noiembrie 1999 Tilisca, Sibiu Club: CNS Cetate Deva Antrenori club: Ioan Coroiu,  Adela Popa Ulpia Barbu (prima antrenoare) Componenta a lotului olimpic Izvorani in perioada 2013-2016 Antrenori lot olimpic Izvorani: Octavian Bellu (coordonator), Maria Bitang (coordonator), [...] Continue reading

Oct 022012
 
Anca Horciu

Informatii generale Nume: Anca Horciu Data nasterii: 28 August 1999 Onesti, Bacau Club: CSM Onesti Antrenori club: Doinita Vulcan Eugen Grosu, Ileana Hrisca, Martin Simo, Anamaria Zaharia Componenta a lotului national de junioare Onesti in 2010 Antrenori lot Onesti: Martin Simo (coordonator), Carmen Smeu, Tabita [...] Continue reading

Oct 022012
 
Iuliana Dimbean

Informatii generale Nume: Maria Iuliana Dimbean Data nasterii: 12 Februarie 1999 Sibiu Club: CSS Sibiu Antrenori: Dorina Opris Ungureanu, Mihaela Stanulet Rezultate competitii 2014: CN Scolar – locul  2 cu echipa CSS Sibiu, locul 5 individual compus, locul  3 barna, locul 4 sarituri, locul 5 paralele, locul 7 [...] Continue reading

Oct 022012
 
Ioana Coman

Informatii generale Nume: Ioana Coman Data nasterii: 10 Mai 1999 Constanta Club: CSS 1 Constanta Antrenori club: Sorin Bechir, Madalina Harbu, Mirela Szemerjai, coregraf Daniela Sofronie Nicoleta Profir (2004-2005) Componenta a lotului national de junioare Deva 2011, 2013 Antrenori lot Deva (2011): Alexandru Militaru, Cristian [...] Continue reading

Oct 022012
 

Numele si prenumele Clubul Blendea Madalina CNS Cetate Deva Brutaru Raluca CSS 1 Constanta Budac Aida CSS 1 Constanta Candea Cristina CSS Sibiu Coman Ioana CSS 1 Constanta Craciun Andrada CSS 2 Bucuresti Dimbean Iuliana CSS Sibiu Horciu Anca CSM Onesti Iridon Andreea CNS Cetate [...] Continue reading

 Posted by on octombrie 2, 2012
Oct 022012
 
Cristina Candea

Informatii generale Nume: Cristina Maria Candea Data nasterii: 24 August 1999 Sibiu Club: CSS Sibiu Antrenori: Cristina Bobes, Andreea Bastea Rezultate competitii 2014: CN Scolar – locul 2 cu echipa CSS Sibiu, locul 9 individual compus, locul 6 paralele, locul 7 barna, locul 8 sol (categoria I, [...] Continue reading

Oct 022012
 
Aida Budac

Informatii generale Nume: Aida Budac Data nasterii: 29 Iulie 1999 Constanta Club: CSS 1 Constanta Antrenori: Sorin Bechir, Madalina Harbu, Mirela Szemerjai, coregraf Daniela Sofronie Status actual: retrasa din gimnastica artistica Rezultate competitii 2013: CN Scolar – locul 4 individual compus, locul 4 sol, locul [...] Continue reading

Oct 022012
 
Raluca Brutaru

Informatii generale Nume: Raluca Silvia Brutaru Data nasterii: 7 Martie 1999 Constanta Club: CSS 1 Constanta Antrenori club: Sorin Bechir, Madalina Harbu, Mirela Szemerjai, coregraf Daniela Sofronie Componenta a lotului de junioare Deva din 2013 Antrenori lot Deva: Liliana Cosma (coordonator), Florin Cotutiu, Ramona Micu, [...] Continue reading

Oct 022012
 
Madalina Blendea

Informatii generale Nume: Madalina Blendea Data nasterii: 8 Ianuarie 1999 Borascu, Gorj Club: CNS Cetate Deva Antrenori club:  Ioan Coroiu, Adela Popa Ulpia Barbu (prima antrenoare) Componenta a lotului olimpic Izvorani in 2013 Antrenori lot Izvorani: Octavian Bellu (coordonator), Maria Bitang (coordonator), Ioan Coroiu, Alexandru [...] Continue reading