Oct 022012
 
Iulia Berar

© Dan Mares

Informatii generale

Nume: Iulia Berar
Data nasterii: 19 Iunie 2003
Arad
Club: CSM Arad
Antrenori: Carina Franiov, Ciprian Hegyi
Componenta a lotului national de junioare Onesti (martie 2015-septembrie 2016)
Antrenori lot Onesti: Raluca Bugner (coordinator), Ciprian Cretu, Ioana Grava, Florin Uzum (in 2016)
Componenta a lotului national de junioare Deva in 2016
Antrenori lot junioare Deva: Raluca Bugner (coordonator), Ramona Micu, Marius Vintila, Florin Uzum
Componenta a Lotului Olimpic Deva din 2017
Antrenori Lot Olimpic: Liliana Cosma, Florin Cotutiu, Nicolae Forminte (coordonator), Adela Popa, Marius Vintila (din 2018), Florin Uzum (din 2018)

 

Rezultate competitii

  • 2018: Trofeo Citta di Jesolo – locul 6 cu echipa Romaniei, locul 12 inidvidual compus, locul 3 barna
  • 2017: CN Echipe Junioare – primul punctaj individual (categoria I, nivel 5); Festivalul Olimpic al Tineretului European, Gyor – locul 10 cu echipa Romaniei, locul 8 barna; CN Maestre – locul 7 individual compus, locul 5 barna, locul 7 paralele; CN Individual Junioare – locul 1 individual compus (categoria I, nivel 5); Top Gym, Charleroi – locul 15 individual compus, locul 3 paralele, locul 10 barna, locul 8 cu echipa mixta Romania, Seychelles & SUA
  • 2016: CN Individual Junioare – locul 3 individual compus, locul 2 paralele si barna, locul 7 sol (categoria II, nivel 4)
  • 2015: CN Echipe Junioare – al 3-lea punctaj individual (categoria II, nivel 4); CN Individual Junioare – locul 3 individual compus, locul 3 paralele, barna si sol, locul 7 sarituri (categoria II, nivel 4)
  • 2014CN Echipe Junioare – al 2-lea punctaj individual (categoria II, nivel 3); CN Individual Junioare – locul 2 individual compus, locul 1 paralele, locul 2 barna si sol, locul 6 sarituri (categoria II, nivel 3)
  • 2013: CN Scolar – participare HC – al 5-lea puctaj indiviudal, primul punctaj sol, al 5-lea punctaj paralele (categoria IV, nivel 2); CN Mica Gimnasta – locul 3 individual compus, locul 1 paralele, locul 2 sol, locul 6 sarituri, locul 8 barna (categoria IV, nivel 2); CN Echipe Junioare – al 9-lea punctaj individual (categoria III, nivel 3); CN Individual Junioare – locul 8 individual compus, locul 5 sol, locul 7 paralele (categoria III, nivel 3)
  • 2012: CN Scolar – participare HC – al 7-lea punctaj individual (categoria IV, nivel 1); CN Mica Gimnasta – locul 3 cu echipa CSM Arad, locul 2 individual compus, locul 1 sol, locul 2 barna, locul 4 paralele, locul 8 sarituri (categoria IV, nivel 1)

Galerie foto

  • 2014 CN Individual Junioare, Deva (© Dan Mares)
  • 2013 CN Echipe Junioare, Onesti (© Dan Mares)
  • 2013 CN Mica Gimnasta, Buzau (© Dan Mares)
  • Echipe/individual compus
  • Finalele pe aparate
  • 2013 CN Scolar, Buzau (© Dan Mares)
  • 2012 Cupa CSM Onesti (© Dan Mares)